RWR80N1501FRB12
MFR.Part #
RWR80N1501FRB12
JLCPCB Part #
C1468374
Description
-55℃~+250℃ 1.5kΩ 2W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.4xL10.3mm Through Hole Resistors