WSR2R1100FBA
MFR.Part #
WSR2R1100FBA
JLCPCB Part #
C3979330
Description
-65℃~+275℃ 110mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount