MMA02040D3302BB300
MFR.Part #
MMA02040D3302BB300
JLCPCB Part #
C1701034
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 33kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS