WSR5R0249FTA
MFR.Part #
WSR5R0249FTA
JLCPCB Part #
C4180018
Description
-65℃~+275℃ 24.9mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount