WSR2R1500FBA
MFR.Part #
WSR2R1500FBA
JLCPCB Part #
C4221621
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount