TNPW080518K4BETY
MFR.Part #
TNPW080518K4BETY
JLCPCB Part #
C1357825
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 18.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount