WSR2R1000FBA
MFR.Part #
WSR2R1000FBA
JLCPCB Part #
C4206460
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount