WSR2R1400FBA
MFR.Part #
WSR2R1400FBA
JLCPCB Part #
C4132208
Description
-65℃~+275℃ 140mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount