WSR2R1000FTB
MFR.Part #
WSR2R1000FTB
JLCPCB Part #
C4295941
Description
-65℃~+275℃ 100mΩ 2W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount