VS-60APF06-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60APF06-M3
JLCPCB Part #
C17299959
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.3V@60A 600V 60A TO-247AC Switching Diodes ROHS