VS-60EPU06HN3
MFR.Part #
VS-60EPU06HN3
JLCPCB Part #
C17255344
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+175℃ 1.68V@60A 50uA@600V 600V 60A 81ns TO-247AC Switching Diodes ROHS