VS-60APF10-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60APF10-M3
JLCPCB Part #
C17359920
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.4V@60A 100uA@1000V 1kV 480ns 60A 830A TO-247AC Switching Diodes ROHS