VS-80APF06-M3
MFR.Part #
VS-80APF06-M3
JLCPCB Part #
C17190758
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.25V@80A 100uA@600V 600V 80A TO-247AC Switching Diodes ROHS