RN60C6340FRSL
MFR.Part #
RN60C6340FRSL
JLCPCB Part #
C1782953
Description
-65℃~+175℃ 250mW 634Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors