VS-30APF06-M3
MFR.Part #
VS-30APF06-M3
JLCPCB Part #
C17447945
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.41V@30A 100uA@600V 160ns 30A 320A 600V TO-247AC Switching Diodes ROHS