VS-60APF04-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-60APF04-M3
JLCPCB Part #
C17585441
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.3V@60A 100uA 400V 60A 70ns 830A TO-247AC Switching Diodes ROHS