VS-40EPF04-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-40EPF04-M3
JLCPCB Part #
C17630643
Package
TO-247AC
Description
-40℃~+150℃ 1.25V@40A 180ns 400V 40A TO-247AC Switching Diodes ROHS