T6N18AHM3/I
MFR.Part #
T6N18AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038310
Description
-65℃~+185℃ 1 15.3V 18V 1uA 23.5A@10/1000us 25.5V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS