6DFN39A-M3/I
MFR.Part #
6DFN39A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035650
Description
-65℃~+175℃ 11.1A@10/1000us 1uA 33.3V 39V 53.9V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS