T6N22AHM3/I
MFR.Part #
T6N22AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038312
Description
-65℃~+185℃ 1 18.8V 19.6A@10/1000us 1uA 22V 30.6V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS