6DFN36A-M3/I
MFR.Part #
6DFN36A-M3/I
JLCPCB Part #
C20035649
Description
-65℃~+175℃ 1 12A@10/1000us 1uA 30.8V 36V 49.9V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS