RN60E7871FRSL
MFR.Part #
RN60E7871FRSL
JLCPCB Part #
C3495895
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors