T6N16AHM3/I
MFR.Part #
T6N16AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038309
Description
-65℃~+185℃ 1 13.6V 16V 1uA 22.5V 26.7A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS