T6N12AHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T6N12AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038306
Package
DFN3820A
Description
-65℃~+185℃ 10.2V 12V 16.7V 2uA 35.9A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DFN3820A ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS