ST68-50T1KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST68-50T1KI
JLCPCB Part #
C4985312
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 50V 68uF ±10% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors