ST680-50T4KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST680-50T4KI
JLCPCB Part #
C5106979
Package
Plugin,D10.3xL27mm
Description
-55℃~+125℃ 50V 680uF 700mΩ ±10% 插件,D10.3xL27mm Tantalum Capacitors