TWAA336M075SBDZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TWAA336M075SBDZ0000
JLCPCB Part #
C1651546
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω@120Hz 33uF 75V ±20% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors