TWAA686K025SBEZ0000
MFR.Part #
TWAA686K025SBEZ0000
JLCPCB Part #
C1651551
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 25V 68uF ±10% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors