ST15-100T1KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST15-100T1KI
JLCPCB Part #
C4986168
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 15uF 3.5Ω ±10% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors