ST120-25T1KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST120-25T1KI
JLCPCB Part #
C4984351
Package
Plugin,D5.6xL11.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 120uF 25V ±10% 插件,D5.6xL11.5mm Tantalum Capacitors