CWR26KB106MBGZ
MFR.Part #
CWR26KB106MBGZ
JLCPCB Part #
C4981037
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS