CRCW06034K99FKEBC
MFR.Part #
CRCW06034K99FKEBC
JLCPCB Part #
C4279416
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS