SM5S11ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM5S11ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983900
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 12.9V 18.2V 198A@10/1000us 3.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS