SM8S12ATHE3/I
MFR.Part #
SM8S12ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3702310
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 12V 13.3V 19.9V 332A 6.6kW TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS