SM8S11ATHE3/I
MFR.Part #
SM8S11ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983844
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 13.5V 18.2V 363A@10/1000us 6.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS