SM5S43ATHE3/I
MFR.Part #
SM5S43ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3708799
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 3.6kW 43V 47.8V 52A 69.4V TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS