SM6S17ATHE3/I
MFR.Part #
SM6S17ATHE3/I
JLCPCB Part #
C1983980
Description
-55℃~+175℃ 10uA 17V 19.9V 27.6A@10/1000us 27.6V 4.6kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS