Y117260R0000B9W
MFR.Part #
Y117260R0000B9W
JLCPCB Part #
C4163317
Description
-55℃~+150℃ 100mW 60Ω ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS