BFC238332124
MFR.Part #
BFC238332124
JLCPCB Part #
C6514772
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 120nF 350V、1kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS