SM6S11ATHE3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SM6S11ATHE3/I
JLCPCB Part #
C3709639
Package
DO-218AC
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 253A 4.6kW TVS Unidirectional DO-218AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS