RN70D1331FB14
MFR.Part #
RN70D1331FB14
JLCPCB Part #
C1413819
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors