Y162510K0000A0W
MFR.Part #
Y162510K0000A0W
JLCPCB Part #
C4169911
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount