Y16301K10000T9W
MFR.Part #
Y16301K10000T9W
JLCPCB Part #
C3934476
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 250mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS