MAL215659102E3
MFR.Part #
MAL215659102E3
JLCPCB Part #
C1608646
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.72A@100Hz 1000uF 100V 10mm 22mm 312mΩ 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS