ERC651K3700BEEB500
MFR.Part #
ERC651K3700BEEB500
JLCPCB Part #
C3491646
Description
-65℃~+175℃ 1.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS