RNX0381M60FNLB
MFR.Part #
RNX0381M60FNLB
JLCPCB Part #
C1444651
Description
-55℃~+150℃ 1.6MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS