RN70C1331FB14
MFR.Part #
RN70C1331FB14
JLCPCB Part #
C1416284
Description
-65℃~+175℃ 1.33kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors