MAX517R00D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAX517R00D
JLCPCB Part #
C1482161
Package
Plugin,P=4mm
Description
-65℃~+175℃ 300mW 517Ω ±0.5% ±5ppm/℃ 插件,P=4mm Through Hole Resistors ROHS