IDC2512ER100M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IDC2512ER100M
JLCPCB Part #
C2041773
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
1.1A 1.1A 10uH 160mΩ ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS