IDC2512ER150M
MFR.Part #
IDC2512ER150M
JLCPCB Part #
C2051553
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
15uH 230mΩ 900mA ±20% SMD,6.6x4.5mm Inductors (SMD) ROHS